Hakkımızda

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz.

pnsoyun.com Olarak değerli oyuncularımıza uygun fiyat ve garantili PS4 oyun hesaplarını güvenli ve sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.

Şirketimizden yaptığınız alışverişlerde psnoyun.com olarak garanti vermekteyiz.

Gelecekte

psnoyun.com Olarak kısa sürede faaliyet alanlarımızı genişleterek oyun severlerin karşısına PC ve Xbox Platformlarında da hizmet vermeye başlanılacaktır.

Başlangıç Tarihi

psnoyun.com Olarak yaptığımız çalışmalar 2019 başlarında start verilmiştir.

Bugüne kadar sayfamızda yapılan tüm alışverişleri sorunsuz bir şekilde aynı gün teslim etmiş bulunmaktayız

Yapılan Ödemeler Güvenlimi?

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Siparişleri Nasıl Teslim Ediyoruz

Sitemizden satın aldığınız oyunları size E-Posta yoluyla aynı gün içersinde teslim ediyoruz. Aktivasyon konusunda sorun yaşamamanız için sizi bilgilendirecek aktivasyon videosunu size iletiyoruz.

Bize Ulaşın

Bizimle sorunsuz olarak iletişime geçebilmeniz için Web sitemizde bulunan WhatsApp İletişim hattımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

Sizlere sunduğumuz hizmeti değerlendirmemekten kaçının istek, öneri, ve şiyaketlerinizi bize iletin.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Bize ulaşmaktan çekinmeyin. 7/24 Hizmetinizdeyiz Whatsapp iletişim hattı veya E-Posta üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SHOPPING CART

close